sobota 18 2008

grad

na poti na Nizozemsko smo se ustavili na avtocesti, ki je bila polna pločevine. Šofer je prijazno ustavil in nam omogočil škljoc ali dva in nastala je ta fotka. Grad je viden ob poti pred Katcbergom proti Salzburgu.
Posted by Picasa