Photography is my passion.
Običajno je z mano na poti fotoaparat s katerim ovekovečim predvsem naravo, kraje, dogodke, zgradbe in druge zanimivosti, ki jih opazim in vam jih z veseljem predstavljam v foto zgodbah.
Tudi komentarji so več kot dobrodošli.
https://photos.google.com/albums
▼
sobota 18 2008
grad
na poti na Nizozemsko smo se ustavili na avtocesti, ki je bila polna pločevine. Šofer je prijazno ustavil in nam omogočil škljoc ali dva in nastala je ta fotka. Grad je viden ob poti pred Katcbergom proti Salzburgu.