ponedeljek 30 2006

cerkvica Sv. Duh na Polževem

Vem, da bi moral veje obdelati s Photoshopom, pa vendar mi je tako kot je, tudi v redu. Posted by Picasa

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Dobrodošli. Vsi vaši komentarji so dobrodošli. Oglasi pač ne.